Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty z zakresu montażu kontraktowego elektroniki.

Montaż SMT bezołowiowy i ołowiowy

Prowadzimy montaż powierzchniowy elementów SMD na dwóch zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Posiadane przez nas maszyny wyposażone są w osprzęt pozwalający na precyzyjny i szybki montaż układów scalonych, diód LED oraz elementów pasywnych.

Montaż THT bezołowiowy

Nie wszystkie elementy wykorzystywane w urządzeniach elektronicznych mogą być montowane na linii SMT. Dlatego też posiadamy automatyczną linie do lutowania elementów przewlekanych, THT.

Lutowanie ręczne

Zwieńczeniem procesu uzbrajania płytki PCB w elementy elektroniczne jest lutowanie ręczne komponentów, których ze wglądów technologicznych lub praktycznych, nie można lutować automatycznie.  Zespół wykwalifikowanych pracowników naszej firmy, zapewni kompleksowe uzbrojenie urządzania w niezbędne elementy, gwarantując wysoką jakość prowadzonej produkcji.

Programowanie urządzeń

Jeśli Twoje urządzenie wyposażone jest w układy scalone wymagające programowania wystarczy, że dostarczysz nam program wsadowy wraz z instrukcją resztę załatwimy za Ciebie.

Montaż mechaniczny

Posiadamy 8 stanowisk montażu końcowego wyposażonych w niezbędne narzędzia do precyzyjnego składania urządzeń elektronicznych. Montaż gotowych urządzeń czy laserowe nanoszenie oznaczeń na obudowach to jedne z wielu usług na jakie możesz liczyć.

Testy funkcjonalne

Wykonujemy testy funkcjonalne produkowanych wyrobów według wymagań klienta. Jeśli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie doradzimy co jest ważne a z czego możesz zrezygnować.

Lakierowanie PCB

Lakierowanie powierzchni płytki PCB jest sprawdzoną metodą zabezpieczania jej przed szkodliwym działaniem wilgoci. Jeśli Twój produkt jest narażony na działanie wilgoci lub pracuje w zmiennych warunkach, narażających go na wytrącanie się wilgoci z powietrza, możemy go zabezpieczyć.

Pakowanie

Jeśli chcesz pozbyć się problemów z pakowaniem i wyposażeniem urządzenia w instrukcje oraz konieczne oznaczenia, zrobimy to za Ciebie. Dzięki temu otrzymasz wyrób, który będzie gotowy do sprzedaży. Jeśli zechcesz dostarczymy także opakowania.

Bufor magazynowy

Świadczymy usługę buforu magazynowego na produkowane wyroby. Zapewnia to ciągłą dostępność produktu i zabezpiecza Cię przed chwilowymi brakami elementów na rynku. Chroni także przed wzrostem kosztów wyrobu, spowodowanym koniecznością natychmiastowego uruchomienia produkcji czy zamawianiem PCB i części z krótkimi czasami dostawy.

Serwis urządzeń

Nie musisz we własnym zakresie świadczyć usługi naprawy sprzedawanych urządzeń. Mamy specjalistów, którzy zrobią to za Ciebie, oszacują opłacalność naprawy i jeśli będzie ona uzasadniona ekonomicznie wymienią uszkodzony element.

Masz pytanie odnośnie oferty?

Napisz do nas

  Imię i nazwisko:


  E-mail *(pole wymagane):

  Telefon *(pole wymagane): :

  Wiadomość:

  Kontakt

  W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zakresu działalności naszej firmy zachęcamy do kontaktu.

  Od poniedziałku do piątku: 7:00 - 14:00

  Urmet-Unifon Sp. z o. o., ul. Pojezierska 90A, 91-341 Łódź